Reserva Ape Com Vista Para A Serra Com Piscina, Prox Puc
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Κατάλληλο για παιδιά Δωμάτιο παιχνιδιών | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Reserva Ape Com Vista Para A Serra Com Piscina, Prox Puc Poços de Caldas με 2 υπνοδωμάτια προσφέρει εξωτερική πισίνα και απέχει 6 χλμ. από το Θεματικό Πάρκο Walter World. Το διαμέρισμα 42 τ.μ. Βρίσκεται 10 λεπτά οδικώς από το Ιστορικό και Γεωγραφικό Μουσείο Pocos de Caldas.
Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 3 χλμ. από το σιδηροδρομικό σταθμό Total. Μπορείτε επίσης να επισκεφθείτε τον Χριστό τον Λυτρωτή, που βρίσκεται 15 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα Reserva Ape Com Vista Para A Serra Com Piscina, Prox Puc.
Το κατάλυμα διαθέτει ντους roll in για την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.
Αυτό το διαμέρισμα παρέχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία σε περίπτωση που οι επισκέπτες θέλουν να μαγειρέψουν. Αυτό το κατάλυμα παρέχει στους επισκέπτες πρόσβαση σε βεράντα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- ο Καταρράκτης Antas1,3 χλμ.
- Στάδιο Dr. Ronaldo Junqueira950 μ.
- Cascata das Antas1,1 χλμ.
- Botanical Garden Foundation of Pocos de Caldas1,8 χλμ.
- Εμπορικό ΚέΝτρο Minas Sul900 μ.
- Parque Municipal Antonio Molinari700 μ.
- Zoo Bird2,4 χλμ.
- Represa da Usina Antas II2,3 χλμ.
- το Ιστορικό και Γεωγραφικό Μουσείο της Pocos de Caldas2,9 χλμ.
- Καταρράκτης Antas1,4 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Σιδηροδρομικός Σταθμός Total3 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παροχές BBQ
- Κέντρο γυμναστικής
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Reserva Ape Com Vista Para A Serra Com Piscina, Prox Puc;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Reserva Ape Com Vista Para A Serra Com Piscina, Prox Puc αποτελεί 21$. - ❓
Στο το διαμέρισμα Reserva Ape Com Vista Para A Serra Com Piscina, Prox Puc έχει πάρκινγκ;
Το το διαμέρισμα Reserva Ape Com Vista Para A Serra Com Piscina, Prox Puc παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το διαμέρισμα Reserva Ape Com Vista Para A Serra Com Piscina, Prox Puc;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Reserva Ape Com Vista Para A Serra Com Piscina, Prox Puc.